animasyon 5 animasyon 9 animasyon 8 animasyon 6 animasyon 6 animasyon 7

Hakkımızda

 

Pano Reklam Ürünleri    1993 yılında  reklam sektörüne küçük bir reklam atölyesi ile başlamıştır. 2006 yılına kadar şahıs firması olarak , 2006 yılından sonra ise aile şirketi olarak reklam pazarına devam eden Pano Reklam Ürünleri  zaman'a  ve  gelişen dünya ticaretine uyum sağlıyarak ,  Bursa'dan  tüm türkiye geneline  yurt dışınadan ithal ettiği makine ve reklam ürün çeşitlerini seçkin kurumsal firmalara pazarlamaktadır.

       Diğer firmalara kıyasla eğitim ve etkinlik açısından; genç, dinamik ve yenilikçi  bir kadroya sahiptir. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Pano Reklam Ürünleri, müşterisinin fikirlerine değer verir ve bu doğrultuda fark yaratan başarı ve çözüm odaklı stratejiler geliştirir.

       Pano Reklam Ürünleri, kendisini her zaman müşterinin yerine koyarak hareket ederken, tüm hizmetlerinde geniş bir bakış açısıyla çözüm üretmeyi amaç edinmiştir. Tecrübesinin yanı sıra, her sattığı ürün kalite açısından en verimli ürünleri ithal edip müşterilerine sunan  bir ekiple, yaratıcı çözümler üreten Pano Reklam Ürünleri, bugüne kadar kazandığı deneyimler sayesinde sektörün önde gelen firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

       Bu doğrultuda, 1993 yılından bu yana tüm müşterilerimize en etkin şekilde hizmet sunabilmek için, onlarla iç içe yaşayan, onlarla aynı heyecan ve tutkuyu yaşayan, sattığı tüm ürünleri kendine yapılacak  iş gibi gören bir mantık anlayışı ile yol arkadaşı olmaya gayret eder.

       Tüm çalışmalarımızı  pazarlama iletişim disipliniyle yönlendiriyor ve müşterilerimizin hem kurumsal hem de ürün bazındaki ihtiyaçlarına en kapsamlı stok  şeklinde  çözümler sunuyoruz. Hızla genişleyen müşteri portföyümüzün yanı sıra reklam sektörü ve diğer sektörlere makine ve ürün  ithalatı gerçekleştirerek pazarlama ağını daha'da büyük pazarlara çıkmayı hedefliyor.

      Amacız müşterilerimizi çok iyi tanımak, anlamak ve  seçkin  bir yere sahip olan müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır. .

   

panoreklamurunleri.com | Pano Reklam Urunleri..

Tasarim Kurulum Barindirma: Memleket
Sitede kullanilan logolar, markalarin tescilli logolaridir. Bayilik ve bilgi amaciyla kullanilmistir.
Bu sitede kullanilan butun icerik, 5846 Sayili Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nca korunmaktadir. Izinsiz olarak kullanilamaz..
Reklam Malzemecisi © 2020
Altyapı: OpenCart-TR